Repertuar

Freestyle

Są to improwizacje taneczne, w których bierze udział dowolna liczba osób. Aktorzy wykorzystują różnego rodzaju sprzęty. Przy tego typu pokazach istnieje duża swoboda doboru podkładu muzycznego.

Rutyna jednoosobowa

Aktorzy z naszego teatru mogą występować indywidualnie na różnego rodzaju imprezach. Mogą to być konkretne choreografie jak i swobodna improwizacja.

Duety

Ta sama zasada, co przy występach solowych dotyczy układów lub freestyle wykonywanych w duetach. W tym wypadku dochodzą tu różnego rodzaju synchronizacje taneczne potęgujące efekt widowiska.

Układy choreograficzne

To uprzednio przygotowane pokazy opierające się na synchronicznych sekwencjach ruchów do różnorodnych gatunków muzycznych. Do tego typu występów aktorzy wykorzystują szeroką gamę sprzętów oraz efektów ogniowych. Całość kompozycji zamykają kostiumy i makijaże zgrywające się z danym gatunkiem muzycznym. Do tej pory opracowaliśmy ponad trzydzieści różnych układów choreograficznych.

Spektakle teatralne

To zwarte i jednolite kompozycje, których treść zawsze dopasowana jest do rodzaju imprezy. W tym przypadku aktorska gra podkreślona jest akcentami ognia. Aktorzy ucharakteryzowani są na różne postacie (np. z legend, mitologii lub świata filmu). Mnogość sprzętu wykorzystywanego w czasie występu oraz teatralny styl takich pokazów zapewniają widzom niezapomniane wrażenia wizualne i artystyczne.

Pokazy świetlne

Niezwykłe widowisko idealnie dopasowane do zaciemnionych pomieszczeń. Artyści odpowiednio ucharakteryzowani specjalnymi farbami wykonują układy taneczne ze sprzętem wykorzystującym lampy typu LED oraz rekwizyty UV.